محصول دانلودی : اغلب فایل‌های دانلودی به صورت یک فایل فشرده به فرمت Zip هستند. در صورت درخواست رمز از شما عبارت geofars.com را در محل رمز فایل فشرده وارد کنید. این رمز در فاکتور شما نیز درج شده است. ( برای مشاهده فاکتور به حساب کاربری رفته و در بخش سفارش‌ها گزینه فاکتور جدید را کلیک کنید. مشاهده محل رمز در فاکتور

دانلود محصول یک مهلت زمانی مشخص و با تعداد دفعات محدود است. برای خرید محصول دانلودی نیاز به پرکردن گزینه‌های متعدد ندارید و تنها نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه کافی است.

لینک دانلود : در صورتیکه لینک دانلود را پس از پرداخت مشاهده نکرده‌اید به حساب کاربری خود مراجعه کرده و در بخش سفار‌ش‌ها گزینه نمایش را کلیک کنید تا لینک را زیر عبارت دانلود ببینید. مشاهده محل لینک در بخش سفارش‌ها

محصول ارسالی : برخی محصولات برای سفارش چاپ هستند یا به نوع کالای فیزیکی قابل ارسال می‌باشند. در صورت خرید این محصولات پس از آماده‌سازی ظرف چند روز به دست شما می‌رسد.

برای خرید محصول ارسالی باید تمام اطلاعات درخواستی مورد نیاز پست را در فرم تکمیل کنید.

ارسال محصول و رهگیری : برای رساندن محصول به دست خریدار دو روش درنظرگرفته شده است که اولویت اول ما پست پیشتاز است.

ارسال توسط پست پیشتاز :

https://tracking.post.ir/

ارسال توسط تیپاکس :

https://tipaxco.com/tracking

گزینه دوم برای مواردی است که ممکن است پست پیشتاز ممانعتی برای حمل بسته داشته باشد منجمله ابعاد و یا حساسیت محصول .

شناسه ارسال ( سریال بسته ) برای رهگیری توسط شما از طریق تلفن همراه یا حساب کاربری ارسال میگردد تا قادر باشید از طریق نشانی‌های داده شده مرسوله را پیگیری کنید.

مشکلات فنی خریداران : این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال ناآگاهی کاربران در خصوص کار با نرم‌افزارها یا فایل‌ها ندارد، و در مورد تمام محصولات شرح کافی و چگونگی استفاده در توضیحات محصول آمده است. محصولی که ابعاد بزرگی دارد قطعا در گوشی یا تبلت به خوبی نمایش داده نمی‌شود، همچنین فایل‌های PDF ممکن است در اینگونه تجهیزات نیازمند افزونه‌یی برای خواندن یا بازکردن آن باشد. برخی فایل‌ها تخصصی هستند و نیازمند استفاده از فایل‌های ضمیمه یا رفرنس دارند، بنابر‌این فرض بر این است که خریدار تسلط کافی برای استفاده از آن فایل را دارد. در عین حال در صورت لزوم اگر نیاز به راهنمایی داشتید با ما تماس بگیرید.

حساب کاربری : هر خریداری پس از ثبت نام یا خرید دارای یک صفحه مخصوص اطلاعات معاملات خود شامل: خرید‌ها ، دانلود‌ها، اطلاعات آدرس، می‌باشد. مشتری می‌تواند هر گاه لازم شد از طریق شماره تلفن همراه خود وارد حساب کاربری یا پیشخوان حساب خود شود.

پشتیبانی خریدارن :

پشتیبانی تنها از طریق تماس با شماره موبایل09173383167 در روزهای کاری ( ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر ) امکان‌پذیر می‌باشد. به منظور ارتباط بهتر و شرح هر گونه مشکل از ایمیل زیر استفاده شود: irangeoportal@gmail.com

ایراد یا مغایرت محصول : تمامی محصولات درج شده در این وب‌سایت راستی‌آزمایی می‌شوند! مخصوصا فایل‌های آپلود شده برای دانلود. ما برای نمایش تصویر محصول دقیقا از همان فایل استفاده می‌کنیم و هیچگونه تصویری از سایر سایت‌ها یا فضای وب استفاده نمی‌شود. و برای تضمین کیفیت فایل‌های قابل چاپ نمونه قابل پرینت در صفحه محصول قرار داده‌ایم تا شما با دانلود رایگان و راستی آزمایی آن تصمیم‌گیری کنید. در عین حال چنانچه هر مشکلی وجود داشته باشد از فرم زیر ما را آگاه کنید:

 فرم مغايرت محصول