خرید در این وبسایت فروشگاهی به روش های زیر انجام می پذیرد :

1 – محصول دانلودی  (دراین روش مستقیما خرید خود را انجام می دهید و نیازی به طی مراحل ثبت نام ندارید ! ) تنها برای اثبات هویت باید تلفن همراه خود را ثبت کنید . شماره تلفن همراه شما همان نام کاربری است و برای پیگیری و روند دریافت محصول و مشکلات احتمالی از همین شماره استفاده میشود.

2 – محصول فیزیکی خرید با ایجاد حساب کاربری ( ثبت نام )  . ( اطلاعات شما برای پیگیری و رهگیری محصول تا رسیدن به نتیجه نهایی که همان دریافت محصول توسط خریدار است بکار گرفته میشود و پشتیبانی و مشکلات ناشی از خرید شما تنها با این داده ها امکان پذیر است ) .

( توجه : تنها یکبار نیاز دارید تا حساب کاربری ایجاد کنید ! و در تمام خرید های بعدی خود با همان شماره تلفن همراه می توانید وارد شوید . بنابر این در هنگام تسویه حساب یا پرداخت نهایی نیاز به ثبت اطلاعات کاربری مجدد ندارید . ) توجه : شماره تلفن همراه حتما متعلق به کاربر عضو شده باشد.

3 – حساب کاربری پس از ثبت نام و ورود قادرهستید جزییات حساب خود را از پیشخوان کاربریتان تکمیل کنید ، همچنین در حین خرید هم می توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید ! مشاهده فاکتور ، محصول دانلود شده و لینک فعال آن ، و تاریخچه خریدهایتان در حساب کاربری موجود است.

4 – تبدیل مشتری به فروشنده خریدار می تواند در صورت تمایل اگر محصولی برای فروش داشته باشد در پیشخوان کاربری خود گزینه ارتقا به فروشنده را انتخاب و مراحل لازم را انجام دهد . راهنمای فروش را مطالعه فرمایید .

5 – محصول دانلودی در این روش شما محصول مورد نظر را انتخاب کرده و عملیات پرداخت صورت می گیرد و دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت فعال میشود. در صورت مشکل در لینک محصول مورد را مطرح کنید تا در سریعترین زمان اقدام شود .

توجه : فروشندگان موظف هستند فایل های مجازی را با اطلاعات صحیح و واقعی ثبت کرده باشند ، در غیر اینصورت شما می توانید درخواست مغایرت بدهید و وجه خود را پس از به نتیجه نرسیدن این اختلاف دریافت کنید . وجه پرداختی بابت خرید محصولات در این وبسایت تنها در صورت دریافت محصول توسط خریدار به حساب فروشنده واریز میگردد ( مطابق شرایط و قوانین سایت)

6 – خرید محصول فیزیکی ( ارسالی با پست ) برخی محصولات این سایت اقلام فیزیکی مانند نسخه چاپی کتاب یا یک نقشه با امکان سفارش چاپ در اندازه مشخص می باشند که در اینصورت پس از خرید توسط مشتری در یک فاصله زمانی برای خریدار به نشانی پستی حساب کاربری وی ارسال میگردد . ( اطلاعات اینگونه محصولات باید واضح و صحیح باشند و مغایرتی با محصول نداشته باشند )

7 – امنیت پرداخت تنها زمانی پول شما به فروشنده پرداخت می شود که محصول خریداری شده را دریافت کرده باشید ، در غیر اینصورت مطابق شرایط و قوانین سایت وجه شما مسترد می شود .

شرایط فروش در این وبسایت فروشگاهی به گونه ای است که فروشندگان مختلفی قادر خواهند بود محصولات خود را ثبت کنند اما تحت هیچ شرایطی وجهی به صورت مستقیم دریافت نمی کنند ! بنابر این وجه پرداختی خریدار تا زمان حصول نتیجه و تایید دریافت محصول نزد ما به امانت باقی می ماند . و هرزمان که محصول به دست خریدار رسید و تاییدیه آن ارسال شد وجه محصول به حساب فروشنده مطابق قوانین سایت واریز می گردد .

توجه : خریدار تا 48 ساعت پس از خرید محصول دانلودی مهلت دارد مدیریت سایت را از طریق فرم  دریافت محصول آگاه کند ، درغیر اینصورت پس از مهلت مقرر وجه پرداختی به صورت خودکار به حساب فروشنده واریز میشود . در مورد محصول ارسالی ( فیزیکی ) از زمان دریافت توسط پست تا 48 ساعت پس ازآن این مهلت اجرایی میشود . ( محاسبه این زمان براساس رهگیری شناسه پستی ) صورت می گیرد.

برای پیگیری بهتر مشکلات از فرم های زیر استفاده کنید :

۱ – محصول را دریافت نکرده ام ، اگر محصول توسط شما دریافت نشده دکمه زیر را برای بررسی توسط ما کلیک کنید :

محصول را دریافت نکرده ام

۲ – محصول دریافتی با سفارش من مطابقت ندارد ، اگر محصول خریداری شده توسط شما دریافت شده و به هر دلیلی با سفارش شما مطابقت ندارد ، لینک زیر را برای بررسی توسط ما کلیک کنید :

محصول دریافتی با سفارش من مطابقت ندارد

۳ – محصول را دریافت کرده ام ، اگر محصول خریداری شده توسط شما دریافت شده ، لینک زیر را برای تایید و پرداخت وجه به فروشنده کلیک کنید :

محصول را دریافت کرده ام

تمام وجوه واریزی به منظور خرید هرگونه محصول از طریق درگاه بانکی معتبر و مطمئن انجام میشود . وجه پرداختی خریداران تنها زمانی به حساب فروشنده واریز میشود که اطمینان حاصل کنیم محصول خریداری شده به دست مشتری رسیده باشد . در شرایطی که فروشنده محصولی ارسال نکرده باشد تمام وجه واریزی خریدار ( به همان حساب پرداخت شده) مسترد میشود.

هرگاه اختلاف یا سوء تفاهمی بین خریدار و فروشنده ایجاد شود ، ما سعی می کنیم ابتدا بین طرفین معامله این اختلاف رفع و فروشنده و خریدار هردو به مقصود خود نایل شوند . در غیر اینصورت اثبات حقانیت بر اساس مکالمات و گفتگوهای درون سایت و راستی آزمایی موضوع پیش آمده به نفع تنها یکی از طرفین معامله خواهد بود ، (  طرفین این اختیار را دارند تا در صورت نپذیرفتن حکمیت ما مراتب را به مراجع قضایی ارجاع دهند ) . که در این صورت تمامی گفتگوهای ذخیره شده در این وبسایت به منظور ادعای طرفین در صورت درخواست مراجع قضایی دراختیار محاکم حقوقی قرار می گیرد .

درصورتیکه فروشنده و خریدار به هردلیلی خارج از وبسایت اقدام به معامله کنند ، این وبسایت هیچگونه مسئولیتی درقبال این معامله نخواهد داشت .

قوانین خرید در این وبسایت به شرح زیر می باشد ( شما با قبول این شرایط پذیرفته اید که از این فروشگاه آنلاین خرید کنید)

۱ – خرید تنها از درون همین وبسایت صورت می گیرد و هرگونه مبادله و یا معامله خارج از این سامانه آنلاین ، مردود بوده و مدیریت این وبسایت در قبال وجه پرداختی یا محصول فروشنده در این شرایط هیچگونه مسئولیتی ندارد . (اگر اطلاعات تماس بین خریدار و فروشنده ردو بدل شود و هردو خارج از این سایت معامله خود را پیگیری کنند هیچگونه مسئولیتی متوجه مدیریت این وبسایت نمی باشد) .

۲ – تمامی خریدها ثبت شده و اطلاعات خریداران برای پیگیری یا اطلاع رسانی در مواقع لازم در این وبسایت نگهداری می شوند .

۳ – خریدار باید شناسه محصول ، نام و نوع محصول را یادداشت نموده یا اطلاعات آن را ازطریق پیشخوان کاربری خود دریافت کند .

۴ – وجوه واریزی درصورت انصراف فروشنده یا عدم ارسال محصول قابل بازپرداخت به خریدار است .

۵ – خریدار موظف است اطلاعات مورد نیاز برای تسویه حساب و عملیات خرید خود را با دقت و صحیح ثبت کند . در غیر اینصورت ایجاد مشکل در رهگیری محصول و بازپرداخت وجه بر عهده خریدار است .

۶ – اطلاعات خریدار تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد ثالث قرار نمی گیرد . ( مواردی همچون درخواست محاکم حقوقی استثنا می باشد )

۷ – خریدار تنها ۴۸ ساعت پس از دریافت محصول مهلت دارد تا نسبت به تایید یا هرگونه مشکل ادعای خود را از طریق تیکت پشتیبانی یا فرم مغایرت محصول به مدیریت سایت اعلام کند . در غیر اینصورت خرید شما تمام شده تلقی شده و وجه به حساب فروشنده واریز می شود . (گر به هردلیلی ، مانند قطعی اینترنت قادر به ارسال تیکت پشتیبانی نشدید از طریق تلفن همراه ثبت شده خود در حساب کاربری تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید .)

۸ – محصولی که خریداری می کنید باید اطلاعات کافی از آن محصول در صفحه جزییات محصول درج شده باشد ، در غیر اینصورت می توانید از فروشنده در همان صفحه سئوال بپرسید و تا زمان پاسخ وی از خرید خودداری کنید .

۹ – خرید محصول مجازی مهلت زمانی و تعداد دفعات محدود برای دانلود دارد ( فقط در شرایط ویژه ای این مهلت تمدید می شود ) تمامی فایل های مجازی ( دانلودی ) را قبل از استفاده ویروس یابی کنید . از این آدرس در صورت نداشتن ویروس یاب استفاده کنید (Virustotal.com ) ، در صورتیکه فایل دانلودی خراب ، دارای ویروس یا مشکلات دیگری هستند حتما به مدیریت سایت از طریق تیکت اطلاع دهید .

۱۰ – دقت کنید که محصول فیزیکی ارسالی سالم و بدون آسیب به دست شما رسیده باشد .

۱۱ – امکان واریز وجه محصول  از طریق حواله  تنها زمانی که سامانه های بانکی دچار اختلال هستند امکان پذیر می باشد . ( توجه کنید که حتما از طریق درگاه بانکی اقدام شود)

هر خریداری پس از ثبت نام دارای یک صفحه مخصوص اطلاعات معاملات خود شامل : خرید ها ، دانلود ها ، اطلاعات آدرس ، و گزینه تیکت پشتیبانی هم از سمت فروشنده و هم از سمت مدیر سایت می باشد . حساب کاربری خریدار تا زمان درخواست خریدار مبنی بر حذف آن در سایت محفوظ باقی میماند .

بخشی از محصولات سایت ممکن است از طریق مزایده به فروش برسند ، مانند تابلو های هنری ، اثرهنری یا هر کالایی که از نظر فروشنده مناسب قیمت گذاری پیشنهادی باشد . از این رو خریداران می توانند قیمت پیشنهادی خود را ثبت کرده یا در صورت علاقه مندی با همان قیمتی که فروشنده در نهایت تعیین کرده است خریداری کند . اینگونه محصولات تابع یک دوره زمانی است و پس از اتمام زمان مزایده از دسترس خارج میشود . مگر اینکه فروشنده مجددا آنرا فعال کند .

برنده مزایده پس از وجه مبلغ محصول می تواند مطمئن باشد که صاحب آن کالا خواهد بود و مدیریت وبسایت تمامی مراحل انتقال کالا را در نظر دارد تا به دست خریدار برسد .

برای رساندن محصول به دست خریدار چندین روش درنظرگرفته شده است ، اما به دلیل مشکلات متعدد در گزینه های حمل و نقل ما تصمیم گرفتیم تنها از سرویس امن پست پیشتاز استفاده کنیم .

که مطمئن ترین روش و قابل رهگیری تا لحظه تحویل است . شناسه ارسال ( سریال بسته ) برای رهگیری توسط شما از طریق تلفن همراه یا حساب کاربری ارسال میگردد تا قادر باشید از طریق نشانی زیر بسته را رهگیری کنید :

https://tracking.post.ir/

توجه : مدیریت سایت تا زمان دریافت محصول پشتیبان شماست .

ارسال توسط تیپاکس :

گزینه دوم برای مواردی است که ممکن است پست پیشتاز ممانعتی برای حمل بسته داشته باشد منجمله ابعاد و یا حساسیت محصول .

شناسه ارسال ( سریال بسته ) برای رهگیری توسط شما از طریق تلفن همراه یا حساب کاربری ارسال میگردد تا قادر باشید از طریق نشانی زیر بسته را رهگیری کنید :

https://tipaxco.com/tracking

توجه : مدیریت سایت تا زمان دریافت محصول پشتیبان شماست .

پشتیبانی تنها از طریق ایجاد و ارسال تیکت پشتیبانی در پیشخوان کاربری صورت می گیرد . تلفن پشتیبانی فقط در زمانهایی که سایت دچار مشکلی باشد یا اینترنت برخی مناطق با قطعی یا کندی مقطعی روبرو باشند قابل استفاده است .

از آنجا که تمام گفتگوها و درخواست ها باید محفوظ و ذخیره شوند تا در زمان پیگیری بکار آیند ، بنابر این اولویت اول ما ثبت درخواست ها و جوابیه ها از طریق تیکت پشتیبانی است .

فقط کاربرانی که محصولی خریده اند یا برای فروش قرار داده اند مجاز به استفاده از این سیستم هستند .

تمامی داده ها و اطلاعات شخصی شما در این وبسایت محفوظ و از دسترس افراد دیگر بدور خواهد بود . تحت هیچ شرایطی داده های ثبت شده فردی در اختیار افراد و بسایت های دیگر قرار نمی گیرد ،  و در محل و موقعیت دیگری بازنشر نشده و به منظور پیگیری ها و رهگیری مبادلات شما در همین وبسایت مورد استفاده قرار می گیرند .

در صورت درخواست کاربر مبنی بر حذف این داده ها ، اگر نیاز به خرید یا فروش محصولی داشته باشید باید مجددا ثبت نام کرده و همان اطلاعات را دوباره وارد کنید .

ما تمام تلاش خود را معطوف محفوظ نگهداشتن اطلاعات شما خواهیم کرد ، اما واضح است که در دنیای وب هک اطلاعات وب سایت ها و سامانه های اینترنتی به وفور وجود دارد و ممکن است تلاش ما ناکافی باشد . به همین منظور شما نیز از در اختیار گذاردن داده های کاربری خود به سایرین خودداری کنید .

ثبت و ايجاد محصول

* تمامی محصولات ثبت شده در این فروشگاه توسط فروشندگان مختلف ایجاد میشوند و هرفروشنده ای دارای یک فروشگاه مختص به خود است و مسئولیت قوانین کپی رایت یا موارد حقوقی در صورتی که توسط مدیریت سایت کشف نشود تا زمان اعلام هرگونه ادعا بر عهده فروشنده است.

* محصولات قابل فروش شامل : نسخ چاپي و دانلودي ، نشريات الکترونيک و چاپي ، کتاب ، فايل و داده هاي ديجيتال ، مجلات الکترونيک و چاپي ، نقشه به صورت دانلودي و سفارش چاپ در ابعاد مشخص شده ، فيلم آموزشي ، نرم افزار و اپليکيشن ، کد سورس ، و موارد مشابه .

* فروش آثارهنری منجمله نقاشی ، پرتره ، گرافیک و عکس باید مطابق موازین جمهوری اسلامی در سایت ثبت شوند .

اطلاعات کاربري

* فروشندگان و خریداران موظفند اطلاعات کاربری خود را به درستی و مطابق آدرس پستی ثبت کنند . ( اجتناب از درج اطلاعات صحیح موجب وقوع مشکلاتی منجمله عدم پشتیبانی و غیر پاسخگو بودن مدیریت سایت می شود ) .

* به دليل سهولت در ثبت نام و ورود کاربران و تعيين هويت کاربر نام کاربري با شماره تلفن همراه ايجاد ميشود و کاربران هميشه با شماره موبايل خود وارد ميشوند .

پرداخت و برداشت

* هیچ وجه پرداختی بابت خرید محصول مستقیما به حساب فروشندگان انتقال نمی یابد ، مگر اطمینان حاصل شود محصول خریداری شده در سایت بدست مشتری رسیده باشد .

* خريداران موظف هستند پس از دريافت محصول فرم دريافت محصول را ارسال نمايند. عدم ارسال اين فرم تا 48 ساعت پس از خريد به منزله تاييد دريافت محصول مي باشد و وجه پرداختي بابت خريد به صورت خودکار به حساب فروشنده واريز ميگردد .

* کمیسیون دریافتی سایت از فروشندگان محصول ۲% به ازای هر محصول است .

* پس از فروش محصول ، فروشنده در صورتیکه وضعیت محصول تکمیل شده و ارسال یا دانلود شده باشد پس از مدت زمان 48 ساعت می تواند درخواست برداشت از طريق پيشخوان کاربري خود را فعال کند ( توجه : اطلاعات حساب بانکي فروشنده براي واريز وجه الزامي است ) که درهنگام ايجاد فروشگاه از طريق پيشخوان خود مي توانيد تکميل کنيد .

*  همه وجوه پرداختی از طریق درگاه بانکی معتبر صورت می گیرد . هرگونه مشکلات پرداخت وجه را ازطریق تیکت پشتیبانی مطرح کنید .

حمل و نقل يا ارسال محصول

* هزينه حمل و نقل در اين سايت به دليل مشکلات در نرخ هاي پستي و تغييرات ناگهاني به صورت ارسال رايگان درنظر گرفته شده است و فروشندگان در ابتداي ايجاد محصول بايد هزينه ارسال با پست پيشتاز را به قيمت محصول اضافه کنند . ( براي محاسبه قيمت به اين دوآدرس مراجعه کنيد:

https://parcelprice.post.ir/

http://www.postee.ir/post/

* تمام ارسال ها بايد ازطريق پست پيشتاز صورت گيرد مگر اينکه در ناحيه شما چنين امکاني وجود نداشته باشد دراينصورت بايد قبل از ارسال مديريت سايت را آگاه کنيد يا با خريدار توافق کرده باشيد .

ماليات

* به دليل واخواهي مراکز مالياتي از وبسايت با توجه به کد مالياتي اخذ شده و طبق تعهدنامه هاي جاري مالياتي ، ماليات تعلق گرفته به محصول به مديريت سايت تعلق ميگيرد . طبق قوانين جاري مالياتي کشور ميزان ماليات در صورت استعلام يا ارزيابي ممکن است تغيير کند  . ميزان فعلي ماليات محصولات سايت 9% است .

ايراد و مغايرت محصول

* هرگونه فایل ناقص یا دارای ایراد که در توضیحات محصول به درستی شرح داده نشده باشد و خریدار ادعایی بر آن داشته باشد در صورت صحت ادعا وجه پرداختی به مشتری مسترد میشود . (مثلا اگر نقشه یک شهر برای فروش دارید در هرشکلی که باشد باید دقیق توضیح داده شود که محدوده پوشش نقشه تا کجاست؟ یا یک فایل مانند یک نقشه اتوکد با تصویر اسکرین شات از محصول جزییات و وسعت آن مشخص باشد )

* تمامی محصولات درج شده در این وب سایت راستی آزمایی می شوند ! مخصوصا فایل های آپلود شده برای دانلود . در صورت مغایرت اطلاعات محصول با تصاویر محصول به فروشنده هشدار داده میشود . در صورت عدم توجه فروشنده این محصول ممکن است از وبسایت حذف شود .

* تصاوير محصول بايد گوياي خود محصول باشد و اگر تفاوتي دارند فروشنده موظف است توضيحات لازم در بخش شرح محصول ارايه کند.

* اگر به هردليلي محصول خريداري شده با اطلاعات مندرج در سايت مطابقت ندارد خريدار ميتواند از اين طريق فرم مغايرت محصول مديريت سايت را آگاه کند. زمان ارسال اين فرم حداکثر تا 48 ساعت پس از خريد محصول دانلودي و 48 ساعت پس از دريافت محصول فيزيکي ارسالي است .
 
مالکيت معنوي و حقوقي
* هرگونه ادعای مالکیت حقوقی و معنوي که برروی محصولی در این وبسایت مطرح شود ، توسط مدیریت سایت بررسی و در صورت صحت ادعا بدون کسب تکلیف از فروشنده از روی سایت حذف میشود .
* مسئوليت ايجاد محصولاتي که متعلق به ساير افراد يا سازمانها باشد بر عهده فروشنده است .
* فروش هرگونه کتاب و  رسانه اعم از مجازی (دانلودی)  یا فیزیکی ( نسخه چاپی یا مدیا) باید موارد مالکیت معنوی در آن رعایت شده باشد . ( نشریات خارجی یا رسانه تا زمان ادعا یا اخطار ازسوی سرورهای بیگانه از این قانون مستثنی هستند ) .
* اپلیکیشن ، نرم افزار و سورس کدهای بومی همگی شامل قوانین مالکیت معنوی می باشد.
* فایل یا رسانه آموزشی باید متعلق به خود فروشنده باشد یا تاییدیه ای مبنی بر فروش آن توسط نویسنده در اختیار فروشنده قرار گرفته باشد .

پشتيباني

* پشتیبانی فروشندگان و خریدارانی که اطلاعات کاربری ثبت کرده اند تنها از روش ایجاد تیکت پشتیبانی امکان پذیر است . حتی در صورت تماس تلفنی باز هم برای پیگیری و مکتوب ماندن گفتگوها ایجاد تیکت پشتیبانی الزامی است .

* سایر بازدیدکنندگان سایت از طریق فرم تماس با ما می توانند پیشنهادات و درخواستهای خود را مطرح کنند .

* فروشندگانی که دکمه پشتیبانی در صفحه محصول خود دارند موظف هستند پاسخگوی کاربران باشند .

* همه خریداران می توانند سئوالات یا موارد مبهم محصول را قبل از خرید از طریق سئوال ازفروشنده در صفحه محصول مطرح کنند .

* خریداران و فروشندگان می توانند برای هرگونه سفارشی سازی محصولات نقشه از طریق وبسایت https://geofars.com اقدام نمایند .

توجه : مطالعه صفحات راهنمای فروش و راهنمای خرید اکیدا توصیه میشود .

خدماتی که به رایگان به شما می دهیم :

۱ – تنظیم و ایجاد هرگونه فایل موزاییکی ( نقشه و …) برای فروش با انتخاب از یک ناحیه درون موزاییک و ایجاد لینک فروش محصول .

۲ – مشاوره به شما درزمینه چاپ و تهیه نقشه ها .

۳ – تبدیل فرمت های گرافیکی فایل ها .

۴ – فروش محصولات درون سازمانی حقیقی یا حقوقی با مسئولیت تمامی موارد پشتیبانی محصول ( مانند نقشه ، نشریات ، رسانه و … ) فقط با کسر همان کمیسیون ذکر شده در سایت . ( این موارد شامل ایجاد تصویر محصول ، شرح کالا ، مشخصات فنی ، و جزییات اطلاعات فروشنده می باشد ) .

۵ – کمک به همه فروشندگان برای ثبت محصولات و در صورت نیاز ثبت محصول از سمت ما ( محصول ساده ، دانلودی ، مزایده و …)

error: Content is protected !!