دراین روش مستقیما خرید خود را انجام می دهید و نیازی به طی مراحل ثبت نام ندارید ! ) تنها برای اثبات هویت باید تلفن همراه خود را ثبت کنید . شماره تلفن همراه شما همان نام کاربری است و برای پیگیری و روند دریافت محصول و مشکلات احتمالی از همین شماره استفاده میشود.

دانلود محصول مجازی یک مهلت زمانی مشخص و با تعداد دفعات محدود دارد.

رمز فایل فشرده در فاکتور صادر شده موجود است. لطفا با ورود به حساب کاربری ( پیشخوان ) خود مراجعه و از ردیف سفارش‌ها گزینه فاکتور را کلیک کنید. 

برخی از فایل‌های دانلودی ممکن است دارای یک گذرواژه ( رمز ) برای گشودن فایل زیپ باشند، این رمز در هنگام تسویه حساب ( پیش از پرداخت نهایی ) هم نمایش داده می‌شود.

محصول فیزیکی همان محصولات قابل ارسال پستی هستند که پس از عملیات خرید حداکثر طی 48 ساعت کاری از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند. بر خلاف محصول دانلودی برای این قبیل محصولات حتما باید ثبت نام انجام شود و گزینه‌های نشانی و مشخصات دقیق مشتری  به منظور پیگیری و رهگیری محصول تا رسیدن به نتیجه نهایی ثبت شوند.

( توجه : تنها یکبار نیاز دارید تا حساب کاربری ایجاد کنید! و در تمام خریدهای بعدی خود با همان شماره تلفن همراه می‌توانید وارد شوید. بنابر این در هنگام تسویه حساب یا پرداخت نهایی نیاز به ثبت اطلاعات کاربری مجدد ندارید. ) توجه : شماره تلفن همراه حتما متعلق به کاربر عضو شده باشد.

برای رساندن محصول به دست خریدار چندین روش درنظرگرفته شده است ، اما به دلیل مشکلات متعدد در گزینه های حمل و نقل ما تصمیم گرفتیم تنها از سرویس امن پست پیشتاز استفاده کنیم .

که مطمئن ترین روش و قابل رهگیری تا لحظه تحویل است . شناسه ارسال ( سریال بسته ) برای رهگیری توسط شما از طریق تلفن همراه یا حساب کاربری ارسال میگردد تا قادر باشید از طریق نشانی زیر بسته را رهگیری کنید :

https://tracking.post.ir/

توجه : مدیریت سایت تا زمان دریافت محصول پشتیبان شماست .

ارسال توسط تیپاکس :

گزینه دوم برای مواردی است که ممکن است پست پیشتاز ممانعتی برای حمل بسته داشته باشد منجمله ابعاد و یا حساسیت محصول .

شناسه ارسال ( سریال بسته ) برای رهگیری توسط شما از طریق تلفن همراه یا حساب کاربری ارسال میگردد تا قادر باشید از طریق نشانی زیر بسته را رهگیری کنید :

https://tipaxco.com/tracking

توجه : مدیریت سایت تا زمان دریافت محصول پشتیبان شماست .

تمام وجوه واریزی به منظور خرید هرگونه محصول از طریق درگاه بانکی معتبر و مطمئن انجام میشود. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که شما محصول خریداری شده را دریافت کرده باشید و در صورت هر گونه مشکلی می‌توانید با ما تماس گرفته تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

هرگاه اختلاف یا سوء تفاهمی بین خریدار و فروشنده ایجاد شود ، ما سعی می‌کنیم ابتدا بین طرفین معامله این اختلاف رفع و فروشنده و خریدار هر دو به مقصود خود نایل شوند. در غیر این‌صورت اثبات حقانیت بر اساس مکالمات و گفتگوهای درون سایت و راستی‌آزمایی موضوع پیش آمده به نفع تنها یکی از طرفین معامله خواهد بود، ( طرفین این اختیار را دارند تا در صورت نپذیرفتن حکمیت ما مراتب را به مراجع قضایی ارجاع دهند ). که در این صورت تمامی گفتگوهای ذخیره شده در این وب‌سایت به منظور ادعای طرفین در صورت درخواست مراجع قضایی دراختیار محاکم حقوقی قرار می‌گیرد.

این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال ناآگاهی کاربران در خصوص کار با نرم‌افزارها یا فایل‌ها ندارد، و در مورد تمام محصولات شرح کافی و چگونگی استفاده در توضیحات محصول آمده است. برخی فایل‌ها تخصصی هستند و نیازمند استفاده از فایل‌های ضمیمه یا رفرنس دارند، بنابر‌این فرض بر این است که خریدار تسلط کافی برای استفاده از آن فایل را دارد. در عین حال در صورت لزوم اگر نیاز به راهنمایی داشتید با ما تماس بگیرید.

هر خریداری پس از ثبت نام دارای یک صفحه مخصوص اطلاعات معاملات خود شامل: خرید‌ها ، دانلود‌ها، اطلاعات آدرس، می‌باشد. مشتری می‌تواند هر گاه لازم شد از طریق شماره تلفن همراه خود وارد حساب کاربری یا پیشخوان حساب خود شود.

قوانین خرید در این وب‌سایت به شرح زیر می‌باشد ( شما با قبول این شرایط پذیرفته‌اید که از این فروشگاه آنلاین خرید کنید)

۱ – خرید تنها از درون همین وب‌سایت صورت می‌گیرد و هرگونه مبادله و یا معامله خارج از این سامانه آنلاین ، مردود بوده و مدیریت این وب‌سایت در قبال وجه پرداختی یا محصول در این شرایط هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۲ – تمامی خریدها ثبت شده و اطلاعات خریداران برای پیگیری یا اطلاع‌رسانی در مواقع لازم در این وب‌سایت نگهداری می‌شوند.

۳ – در صورت بروز مشکل خریدار باید شناسه محصول، نام و نوع محصول را یادداشت نموده یا اطلاعات آن را از طریق پیشخوان کاربری خود دریافت کند و با ارایه این اطلاعات ادعای خود را مطرح نماید.

4 – خریدار موظف است اطلاعات مورد نیاز برای تسویه حساب و عملیات خرید خود را با دقت و صحیح ثبت کند. مسئولیت درج اطلاعات نادرست برای ارسال محصول پستی بر عهده خریدار است.

5 – اطلاعات خریدار تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد ثالث قرار نمی‌گیرد . ( مواردی همچون درخواست محاکم حقوقی استثنا می‌باشد. )

6 – قبل از پرداخت وجه، اطلاعات و توضیحات محصول را با دقت مطالعه کنید و در صورت هر گونه تردید و یا سئوالی در این باره قبل از هر گونه خرید با ما تماس بگیرید.

7 – دقت کنید که محصول فیزیکی ارسالی سالم و بدون آسیب به دست شما رسیده باشد.

8 – امکان واریز وجه محصول  از طریق حواله  تنها زمانی که سامانه های بانکی دچار اختلال هستند امکان‌پذیر می‌باشد.

9 – تصاویر هر محصول دقیقا متعلق به همان کالای ثبت شده در فروشگاه می‌باشد و این وب‌سایت از هیچ تصویر غیر مرتبط استفاده نمی‌کند.

پشتیبانی تنها از طریق تماس با شماره موبایل 09173506108 یا 09173383167 می‌باشد.

همچنین می‌توانید از طریق فرم تماس مشکل خود را مطرح نمایید.

تمامی داده‌ها و اطلاعات شخصی شما در این وب‌سایت محفوظ و از دسترس افراد دیگر به دور خواهد بود و در محل و موقعیت دیگری بازنشر نشده و به منظور پیگیری‌ها و رهگیری مبادلات شما در همین وب‌سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند .

ما تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات کاربران به کار خواهیم برد ، اما واضح است که در دنیای وب هک اطلاعات وب‌سایت‌‌ها و سامانه‌‌های اینترنتی به وفور وجود دارد و ممکن است تلاش ما ناکافی باشد. به همین منظور شما نیز از در اختیار گذاردن داده های کاربری خود به سایرین خودداری کنید.

تمامی محصولات درج شده در این وب‌سایت راستی‌آزمایی می‌شوند! مخصوصا فایل‌های آپلود شده برای دانلود. در صورت مغایرت اطلاعات محصول با تصاویر محصول یا اطلاعات مندرج در توضیحات کالا از طریق فرم زیر ما را آگاه کنید:

 فرم مغايرت محصول

error: محتوی حفاظت شده !!