آشنايي با من

در طي سالها کسب تجربه ومطالعه در زمينه هنر و گرافيک و کار عملي مهارتهاي بسياري ياد گرفتم . اين مهارتها سالها پيش مرا وارد عرصه کارتوگرافي و تهيه نقشه هاي جغرافيايي کرد که نتيجه آن دهها پروژه عملي و سفارشي نقشه است که براي سازمانهاي دولتي و خصوصي انجام داده ام . نبود سرويس هاي ارايه خدمات در ايران و کمبود و ناهماهنگي داده ها به خصوص در بخش دولتي انگيزه مضاعفي به من داد تا با راه اندازي سامانه آنلاين حداقل بخشي از اين نقيصه را رفع کنم و با کمک بازديدکنندگان و علاقه مندان قادر باشيم به تدريج دامنه اين اطلاعات و داده ها را گسترش دهيم .
در اين سايت سعي من براين بوده تا براحتي بتوان نقشه ها يا پوسترهاي مورد نياز را به صورت آنلاين سفارش چاپ داده يا آنها را دانلود نمود . همچنين کتابهاي زبان اصلي که مورد نياز هنرمندان و نقشه برداران و ساير بازديدکنندگان باشد در دسترس قرار گيرند ،
به خصوص کتابهاي مصور و اطلس با عنوان هاي مختلف و امکان دانلود راحت و بدون صرف زمان براي ثبت نام .
متاسفانه با بررسي بيشتر سايت هاي ارايه نقشه و داده هاي مکاني و حتي تست به منظور خريد متوجه نواقص داده ها و عدم پاسخگويي ارايه دهندگان آن شدم ! که اين باعث هدر رفت پول کاربران و هم نتايج فاجعه بار در سابقه فروشگاههاي آنلاين در اين خصوص خواهد شد . بنابر اين تمامي داده هاي بارگذاري شده در اين وبسايت https://mapart.ir را ابتدا ارزيابي و تست کرده و سپس براي فروش قرار مي دهيم تا پاسخگوي خريداران باشيم .
همه سعي ما بر اين است تا اطلاعات محصول قرارداده شده در سايت با فايل دريافتي اعم از نسخه دانلودي يا چاپ شده مطابقت داشته باشد . اطمينان مي دهيم که حتي براي رفاه خريداران در صورت لزوم عمليات سفارشي سازي نقشه يا داده ها را انجام مي دهيم با دريافت هزينه اي بسيار کم و ناچيز !
شما هم به ما پيوسته و براي فروش فايل و نقشه هاي قابل سفارش چاپ در اين وبسايت به عنوان فروشنده ثبت نام کنيد .
داريوش اميني شماره تماس من و ارتباط با واتس اپ 09173383167
مدير وبسايت :
https://geofars.com

خانه

توانايي و مهارتهاي من :

مسلط به نرم افزارهاي adobe illustrator / adobe photoshop / macromedia freehand / corel draw /  avenza mapublisher / avenza geographic imager / landserf / arcgis / microdem / qgis / global mapper

سوابق و رزومه :

طراحي گرافيک از سال 1369 / کسب ديپلم افتخار سومين جشنواره منطقه اي هنرهاي تجسمي جوانان کشوردررشته گرافيک سال 1369 / ديپلم افتخار اولين نمايشگاه تجربي نقاشي و گرافيک حوزه هنري / کسب درجه هنري از وزارت ارشاد / طراحي و کارتوگرافي نقشه هاي موضوعي و سفارشي  سازي نقشه / تهيه تصاوير ماهواره اي و رقومي سازي داده ها / توليد مدل هاي ارتفاعي رستري / برداشت ميداني و ايجاد نقشه هاي اختصاصي به سفارش سازمانهاي دولتي در استانهاي فارس و کهگيلويه وبويراحمد ( استانداري فارس-دانشگاه علوم پزشکي فارس-دانشگاه علوم پزشکي لارستان-دانشگاه علوم پزشکي کهگيلويه وبويراحمد-سازمان مديريت و برنامه ريزي فارس-نيروي انتظامي فارس)

پروژه هاي اختصاصي :

توليد نقشه راهنماي قلل دنا شامل تمام منطقه کوه دنا

نقشه راهنماي کوه دراک

نقشه محلات شيراز ( در حال انجام )

نقشه کامل استان فارس با اصلاح مرزها و نقاط مکاني ( قابل سفارشي سازي)

نقشه شهرستانهاي استان فارس

نقشه مراکزشهرستانهاي استان فارس

نقشه استان کهگيلويه وبويراحمد

نقشه شهرستانهاي کهگيلويه وبويراحمد

نقشه مراکز شهرستانهاي کهگيلويه وبويراحمد

 

و چندين پروژه دردست اقدام مانند :

نقشه راهنماي کوه برم فيروز و رنج در استان فارس

نقشه راهنماي کوه دراک و کوه قلات و پسکوهک

نقشه اختصاصي کامل شهر شيراز

 

 

error: Content is protected !!